Ukryta prawda (1011)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1011

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Teresa i Adam odwiedzają córkę, która studiuje w Warszawie. Ola opuściła akademik, by wynająć z koleżanką mieszkanie. Matka boi się, że pociecha nie zechce przejąć rodzinnego gospodarstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Teresa i Adam odwiedzają córkę, która studiuje w Warszawie. Ola opuściła akademik, by wynająć z koleżanką dwupokojowe mieszkanie. Matka boi się, że pociecha nie zechce wrócić na wieś i przejąć rodzinnego gospodarstwa. Rzeczywiście, Ola odmawia wyjazdu ze stolicy. Teresa spotyka się również z córką gospodarzy, którzy mieszkają w sąsiedniej miejscowości. Młoda kobieta przyjeżdża luksusowym samochodem, z dużą starszym od siebie towarzyszem. Teresa jest przekonana, że to sponsor. Zaczyna obawiać się o córkę. Wkrótce znajduje u współlokatorki Oli strzykawki.

Zobacz także