Ukryta prawda (1010)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1010

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Jola dowiaduje się na szkolnym zebraniu, że jej syn Emil oraz jego kolega spędzają całe dnie nad ekranem telefonu. Chłopcy są już niemal uzależnieni. Matki obu nastolatków postanawiają interweniować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

15-letni Emil całe dnie spędza nad ekranem telefonu. Na szkolnym zebraniu wychowawczyni chłopaka zwraca uwagę jego matce, Joli, że wraz z przyjacielem Filipem są już niemal uzależnieni. Rodzicielki nastolatków postanawiają interweniować. Namawiają synów, by aktywnie spędzali czas. Emilowi i Filipowi początkowo nie podoba się to ograniczanie im dostępu do internetu. Z czasem zaczynają jednak doceniać czas spędzony w świecie realnym. Wkrótce syn Joli zakochuje się w Kindze. Niestety, dziewczyna wybiera Filipa. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki, po której Emil zamyka się w sobie.

Zobacz także