x
Ukryta prawda (1004)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1004

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Konrad prowadzi firmę transportową. Dwa lata wcześniej ożenił się z Alicją, studentką pedagogiki specjalnej. Para pragnie dziecka, ale ich dotychczasowe wysiłki nie przyniosły rezultatów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Konrad prowadzi prywatną firmę transportową. Dwa lata wcześniej ożenił się z Alicją, studentką pedagogiki specjalnej. Para pragnie dziecka, ale ich dotychczasowe wysiłki nie przyniosły rezultatów. Teraz odbywają konsultacje w klinice płodności. Jednocześnie Alicja namawia męża na adopcję. Konrad zgadza się dopiero, gdy okazuje się, że jest bezpłodny. Wybory żony dokonane podczas procesu adopcyjnego zaskakują mężczyznę. Partnerka nie szuka niemowlaka, tylko starszego dziecka. Wreszcie nawiązuje więź z chorą na zespół Downa 5-letnią dziewczynką. Matka Konrada jest temu przeciwna. Nieoczekiwanie Alicję zaczyna popierać jej rodzicielka, mimo że wcześniej pozostawały w konflikcie. Tymczasem z więzienia wychodzi były ukochany kobiety, Mateusz.

Zobacz także