Ukryta miłość (165-ost.)

(Un Refugio para el Amor)

telenowela Meksyk 2012   od 12 lat
Występują:Zuria Vega, Laura Flores, Gabriel Soto, Roberto Blandón
W skrócie:Brat Rodriga poddaje się operacji, by odzyskać sprawność w nogach i umiera na stole operacyjnym. Roselena obwinia o wszystko Maximina. Luciana i Rodrigo rozsypują prochy Patricia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci ojca piękna Luciana (Zuria Vega) ucieka do stolicy Meksyku, by ustrzec się przed podstarzałym lokalnym bogaczem, który ma obsesję na jej punkcie. Otrzymuje pracę opiekunki sparaliżowanego po wypadku młodego Patricia w domu rodziny Torreslanda. Poznaje tu starszego brata swego podopiecznego, Rodriga (Gabriel Soto). Mężczyzna jest związany z bogatą, odnoszącą sukcesy Galą. Gdy poznaje Lucianę, szybko pojmuje, że to ona jest kobietą jego życia. Na drodze do szczęścia pary stają jednak zaborcza matka, podstępna narzeczona oraz zakochany w swej opiekunce romantyczny Patricio. Uwikłana w sieć intryg Luciana przeżywa liczne rozczarowania i dramaty. Poznaje też prawdę o swoim pochodzeniu.

W tym odcinku

Luciana dziękuje Patriciowi za odnalezienie jej syna. Brat Rodriga poddaje się operacji, by odzyskać sprawność w nogach. Ku rozpaczy najbliższych chłopak umiera na stole operacyjnym. Roselena obwinia o wszystko Maximina. Luciana i Rodrigo rozsypują prochy Patricia na górze. Obiecują sobie, że zawsze już będą razem. Okazuje się, że Gala ma guza mózgu i jest umierająca. Rodrigo i Luciana biorą ślub.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)