Ukryta miłość (108)

(Un Refugio para el Amor)

telenowela Meksyk 2012
Występują:Zuria Vega, Laura Flores, Gabriel Soto, Roberto Blandón
W skrócie:Julieta uświadamia Gali, że jej dziecko będzie musiało podzielić się fortuną z drugimi potomkiem Rodriga i byłoby lepiej, gdyby dziecko Luciany zniknęło. Rodrigo rozmawia z byłą żoną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci ojca piękna Luciana (Zuria Vega) ucieka do stolicy Meksyku, by ustrzec się przed podstarzałym lokalnym bogaczem, który ma obsesję na jej punkcie. Otrzymuje pracę opiekunki sparaliżowanego po wypadku młodego Patricia w domu rodziny Torreslanda. Poznaje tu starszego brata swego podopiecznego, Rodriga (Gabriel Soto). Mężczyzna jest związany z bogatą, odnoszącą sukcesy Galą. Gdy poznaje Lucianę, szybko pojmuje, że to ona jest kobietą jego życia. Na drodze do szczęścia pary stają jednak zaborcza matka, podstępna narzeczona oraz zakochany w swej opiekunce romantyczny Patricio. Uwikłana w sieć intryg Luciana przeżywa liczne rozczarowania i dramaty. Poznaje też prawdę o swoim pochodzeniu.

W tym odcinku

Julieta uświadamia Gali, że jej dziecko będzie musiało podzielić się fortuną rodziny Torreslanda z drugimi potomkiem Rodriga. Sugeruje, że byłoby znacznie łatwiej, gdyby dziecko Luciany zniknęło. Rodrigo mówi byłej żonie, że jeśli nie mogą być razem, pragnie przynajmniej móc stać się częścią życia ich potomka. Przyznaje też, że ożenił się z Galą jedynie ze złości i żalu po stracie ukochanej. Żona oświadcza Rodrigo, że nie pozwoli mu widywać się z Lucianą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)