Ugotowani: Zamość (1/12)

Ugotowani: Zamość (1/12)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Do kulinarnej rywalizacji staje czworo mieszkańców Zamościa. Aneta prowadzi zespół ludowy. Sławomir jest kierownikiem zespołu serwisantów kas fiskalnych. Daniel to optyk, a Ewelina doradca finansowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy z czworga zawodników przygotuje kolację dla swoich rywali. Uczestnicy nie znają siebie nawzajem. Muszą wykazać się umiejętnościami kucharskimi. Zwycięzca otrzyma pięć tysięcy złotych.

Do kulinarnej rywalizacji o 5 tysięcy złotych staje czworo mieszkańców Zamościa. Aneta Krupa prowadzi zespół ludowy krzewiący tradycje Roztocza. Poza tym zajmuje się florystyką i dekoracjami. Sławomir Źwiernik jest kierownikiem zespołu serwisantów kas fiskalnych. W wolnych chwilach uwielbia grać w kręgle. Daniel Stachnik to z kolei optyk i zapalony żeglarz. Pod maską twardego mężczyzny, którego ciało pokrywają tatuaże, kryje się osoba pełna empatii, obdarzona dużym poczuciem humoru. Ostatnią uczestniczką zmagań jest Ewelina Kondrakiewicz, doradca ważnych klientów w jednym z banków oraz trenerka kulturystyki i rekreacji ruchowej. Widzowie dowiedzą się m.in., kto lubi... ukrywać się w piwnicy i który z mężczyzn biorących udział w programie wzruszy się do łez.

Zobacz także