x
Ugotowani (9/15)

Ugotowani (9/15)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2011   b.o.
W skrócie:Czworo mieszkańców Wrocławia staje do kulinarnej rywalizacji. Zaskoczą się wzajemnie oryginalnymi potrawami, takimi jak przysmak alaskański, wołowina z boczniakami i słoneczny tort.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych.

Czworo mieszkańców Wrocławia staje do kulinarnej rywalizacji. Mają różne gusta smakowe i swoje kuchenne tajemnice. Przy jednym stole zasiądą - przyszła seksuolożka, szkoleniowiec w szkole uwodzenia, prawniczka i miłośnik lwów. Zaskoczą się wzajemnie oryginalnymi potrawami, takimi jak przysmak alaskański, uwodzicielska zupa cebulowa, wołowina z boczniakami i słoneczny tort.

Zobacz także