Ugotowani (59)

Ugotowani (59)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   b.o.
W skrócie:Gospodarzem trzeciego wieczoru w Bydgoszczy jest Łukasz Kruk. Mężczyzna jest byłym zawodnikiem MMA, a obecnie trenerem sportów walki. Przyznaje, że wiele w jego życiu zmieniło się, odkąd został ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Gospodarzem trzeciego wieczoru w Bydgoszczy jest Łukasz Kruk. Mężczyzna jest byłym zawodnikiem MMA, a obecnie trenerem sportów walki. Mimo że czasem spotyka się z nieprzychylną opinią zwykłego osiłka, to wie, że jest człowiekiem mającym wartości i zasady. Przyznaje, że wiele w jego życiu zmieniło się, odkąd został ojcem. Łukasz jest też społecznikiem mocno zaangażowanym m.in. w remont sali treningowej, która będzie służyła dzieciom z jego okolicy.

Zobacz także