Ugotowani (42)

Ugotowani (42)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Na drugą kolację zaprasza Kazimiera Szczuka. Kobieta jest wegetarianką i amatorką kuchni pięciu przemian. Widzowie dowiedzą się, jaki seksistowski obraz wisi przed wejściem do jej mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Na drugą kolację swoich konkurentów zaprasza Kazimiera Szczuka, działaczka ruchów feministycznych, krytyk literatury i dziennikarka telewizyjna. W mediach potrafi ona ostro bronić swojego stanowiska, ale w domowym zaciszu zamienia się w pełnoprawną gospodynię. Kobieta jest wegetarianką i amatorką kuchni pięciu przemian. Posiłki przygotowuje w taki sposób, aby były smaczne i zdrowe. Podczas uczty widzowie dowiedzą się, jaki seksistowski obraz wisi przed wejściem do mieszkania Kazimiery.