Ugotowani (14)

Ugotowani (14)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Gospodyni wieczoru, Iwona Kowalewska prowadzi studio sportowo-kulturalne. Jest również wielką miłośniczką psów. W trakcie spotkania u Iwony goście przekonają się, czy jej biznes to gwarancja sukcesu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Gospodyni wieczoru, Iwona Kowalewska, postawiła sobie za cel dbanie o duszę oraz ciało, dlatego prowadzi studio sportowo-kulturalne. Jako wielka miłośniczka psów przyznaje, że jeśli jakiś mężczyzna nie lubi tych zwierząt, nie zdobędzie u niej sympatii. Twierdzi, że sama mogłaby być ślicznym cocker spanielem. W trakcie spotkania u Iwony goście przekonają się, czy jej biznes to gwarancja sukcesu. Widzowie zobaczą, kto chciałby być noszony na rękach, a kto boi się samego siebie.