Ugotowani (13)

Ugotowani (13)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Przed widzami cztery wieczory w Warszawie. Jako pierwszy trójkę swoich konkurentów ugości Michał Latała. Na co dzień zajmuje się projektowaniem dróg. W wolnych chwilach dowodzi drużyną piłkarską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Przed widzami cztery wieczory pełne kulinarnych niespodzianek w Warszawie. Jako pierwszy trójkę swoich konkurentów ugości Michał Latała. Na co dzień zajmuje się projektowaniem dróg. W wolnych chwilach dowodzi amatorską drużyną piłkarską oraz wykazuje się na korcie tenisowym. Podczas kolacji u Michała uczestnicy dowiedzą się, jak wyrolować łososia, a także w czym przejawia się dokładność inżynierska. Widzowie zobaczą także, który z panów... maluje paznokcie.