Ugotowani (12)

Ugotowani (12)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Ostatniego dnia w Poznaniu gotuje Anna. Z zawodu jest pielęgniarką, ale na co dzień projektuje ubrania. Jej goście sprawdzą, czym jest białe uzależnienie i kto najlepiej prezentuje się wśród porów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Potrawy na ostatni wieczór w Poznaniu gotuje Anna Górka-Zielińska. Z zawodu kobieta jest pielęgniarką, ale na co dzień zajmuje się projektowaniem ubrań. Anna prowadzi aktywny styl życia i nie cierpi bezproduktywnego siedzenia na kanapie. Podczas spotkania na kolacji u Anny jej goście sprawdzą, czym jest białe uzależnienie oraz kto najlepiej prezentuje się wśród porów. Pod koniec wieczoru zostanie wybrany najlepszy gospodarz z Poznania.

Zobacz także