Ugotowani (11)

Ugotowani (11)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Na trzecie spotkanie w Poznaniu zaprasza Łukasz Michalak, pasjonat filmowania. Mężczyzna jest kreatywny, wytrwały i oszczędny. Jego konkurentów czekają zabawy rodem z filmu 'Kill Bill'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Na trzecie spotkanie w Poznaniu zaprasza Łukasz Michalak, pasjonat filmowania i tworzenia krótkich form wideo. Mężczyzna jest samoukiem, kochającym kreatywną ekspresję i będącym wytrwałym w działaniach. Dzięki temu z powodzeniem schudł on ponad 50 kilogramów. Łukasz nie ukrywa, że jest stereotypowym poznańskim dusigroszem. Podczas wieczoru na jego konkurentów czekają wyścigi do sklepu oraz zabawy rodem z filmu "Kill Bill".