Ugotowani (10)
| W skrócie: | W rywalizacji biorą udział cztery mieszkanki Krakowa. Uczestniczki będą wzajemnie oceniać swoje popisowe potrawy i pomysły na wyjątkową kolację. Zwyciężczyni otrzyma 5 tysięcy złotych. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ekipa programu odwiedzi największe miasta w Polsce. W każdym z nich znajdzie czterech uczestników, którzy będą ze sobą rywalizować w jednym odcinku. Ich zadaniem będzie przygotowanie kolacji. Umiejętności kulinarne gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej w programie.
W rywalizacji biorą tym razem udział cztery mieszkanki Krakowa. Każda z nich ma niezwykły życiorys. Łączy je kulinarna pasja i talent. Uczestniczki będą wzajemnie oceniać swoje popisowe potrawy i pomysły na wyjątkową kolację. Zwyciężczyni otrzyma 5 tysięcy złotych.
Zobacz także
- Ugotowani (2/10) - program kulinarno-rozrywkowy - dziś, 16 marca 12:25
- Ugotowani (3/10) - program kulinarno-rozrywkowy - wtorek, 17 marca 11:25
- Ugotowani (4/10) - program kulinarno-rozrywkowy - wtorek, 17 marca 12:25
- Ugotowani (9/10) - program kulinarno-rozrywkowy - piątek, 20 marca 11:25
- Ugotowani (10-ost.) - program kulinarno-rozrywkowy - piątek, 20 marca 12:25
- Ugotowani (1/15) - program kulinarno-rozrywkowy - poniedziałek, 23 marca 11:25
- Ugotowani (2/15) - program kulinarno-rozrywkowy - poniedziałek, 23 marca 12:25
- Ugotowani (3/15) - program kulinarno-rozrywkowy - wtorek, 24 marca 11:25
- Ugotowani (4/15) - program kulinarno-rozrywkowy - wtorek, 24 marca 12:25
- Ugotowani (5/15) - program kulinarno-rozrywkowy - środa, 25 marca 11:25
