Udręczeni

6.6/10 5.9/10

(The Haunting in Connecticut)

HORROR USA 2009   od 16 lat
Występują:Virginia Madsen, Kyle Gallner, Elias Koteas, Amanda Crew
Reżyseria:Peter Cornwell
W skrócie:Sara i Peter przenoszą się do Connecticut z powodu choroby ich syna. Matka wynajmuje posiadłość, w której kiedyś mieścił się dom pogrzebowy.
Podobno na faktach, choć przypomina dziesiątki opowiedzianych wcześniej historii: wynajęty uroczy domek w stylu wiktoriańskim okazuje się dawną szpitalną kostnicą i schronieniem dla zbłąkanych dusz.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sara (Virginia Madsen) i Peter Campbell (Martin Donovan) przenoszą się do Connecticut z powodu choroby swojego nastoletniego syna Matta (Kyle Gallner). W miejscowym szpitalu chłopak ma przejść specjalistyczną terapię, która może uratować mu życie. Matka wynajmuje malowniczą wiktoriańską posiadłość, ale ukrywa przed rodziną fakt, że dom ma mroczną przeszłość: wcześniej mieścił się tu zakład pogrzebowy. Wkrótce Matta zaczynają dręczyć przerażające wizje, chłopak przekonuje się też o istnieniu nadprzyrodzonych sił. Jego rodzice uważają, że to skutki uboczne prowadzonej terapii, ale z czasem odkrywają upiorną prawdę - w ich domu w przeszłości dochodziło do makabrycznych zdarzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)