x

U Pana Boga w ogródku (8/12)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Wojciech Solarz, Emilian Kamiński, Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma
Reżyseria:Jacek Bromski
W skrócie:Odbywa się huczne wesele młodszego aspiranta Cielęckiego i córki komendanta Luśki. Jerzy Bocian planuje ślub z Halinką Struzikową. Organista Witek ma wykonać swoje oratorium na Jasnej Górze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Telewizyjna wersja komedii obyczajowej w reżyserii Jacka Bromskiego pod tym samym tytułem, kontynuacji filmu "U Pana Boga za piecem". Ukazuje dalsze losy mieszkańców niewielkiego miasteczka Królowy Most leżącego w powiecie białostockim, miejscowego komendanta policji (Andrzej Zaborski) oraz energicznego proboszcza (Krzysztof Dzierma).

W tym odcinku

W Królowym Moście odbywa się huczne wesele młodszego aspiranta Cielęckiego i córki komendanta, Luśki. Ocalony przez Mariana Jerzy Bocian planuje ślub z Halinką Struzikową, atrakcyjną pracownicą bufetu. Niedługo po słynnej na całą okolicę akcji Cielęckiego przychodzi informacja, że Witek, miejscowy organista, otrzymał zgodę na wykonanie swojego oratorium w kościele na Jasnej Górze. Występ młodego kompozytora i dyrygenta Naliwajki będzie transmitowany w telewizji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także