Tygrysy Europy: Urodziny (2)

Tygrysy Europy: Urodziny (2)

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Janusz Rewiński, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Jerzy Gruza
W skrócie:Jacek marzy o karierze i pieniądzach, jednak nie jest gotowy do robienia dużych interesów. Urodziny dziadka są okazją do rodzinnego spotkania. Na uroczystości brakuje tylko matki Jacka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biznesmen w średnim wieku, niejaki Nowak, zajmuje szóste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Chociaż sprawia wrażenie dostojnego i eleganckiego mężczyzny, tak naprawdę jest słabo wykształconym, aroganckim i wybuchowym człowiekiem. Jego ogromny majątek również nie został zdobyty legalnie. Fortuna przynosi jej właścicielowi więcej przykrości niż pożytku - nie tylko wzbudza zawiść, lecz także bywa przyczyną wielu kłopotów.

W tym odcinku

Jacek wciąż marzy o karierze i wielkich pieniądzach. W rozmowie z szefem uświadamia sobie, że nie jest jeszcze przygotowany do robienia poważnych interesów. Na dodatek jego stosunki z ukochaną wyraźnie się psują. Dziadek Jacka kończy właśnie osiemdziesiąt lat, co stwarza okazję do rodzinnego spotkania. Na urodzinowej uroczystości brakuje tylko jego matki, która przebywa aktualnie w USA.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także