Tygrysy Europy: Powrót z wakacji (1)

Tygrysy Europy: Powrót z wakacji (1)

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Janusz Rewiński, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Jerzy Gruza
W skrócie:Podczas nieobecności Nowaka, który przebywa z rodziną w Meksyku, służba bawi się w jego rezydencji. Jedynie Jacek zachowuje się przyzwoicie. Błogie chwile podwładnych dobiegają końca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biznesmen w średnim wieku, niejaki Nowak, zajmuje szóste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Chociaż sprawia wrażenie dostojnego i eleganckiego mężczyzny, tak naprawdę jest słabo wykształconym, aroganckim i wybuchowym człowiekiem. Jego ogromny majątek również nie został zdobyty legalnie. Fortuna przynosi jej właścicielowi więcej przykrości niż pożytku - nie tylko wzbudza zawiść, lecz także bywa przyczyną wielu kłopotów.

W tym odcinku

Podczas nieobecności biznesmena Nowaka (Janusz Rewiński), przebywającego wraz z rodziną w Meksyku, służba mile spędza czas w jego luksusowej posiadłości. Jedynie Jacek (Paweł Deląg) - młody i ambitny kierowca - stara się zachować pozory. Reszta bez skrępowania korzysta z basenu, barku i wszelkich innych wygód. Pewnego dnia nadchodzi jednak wiadomość o powrocie właściciela. Błogie chwile podwładnych dobiegają końca. Tymczasem Jacek dowiaduje się, że biuro firmy "odwiedziła" policja skarbowa... Serial ukazuje środowisko rodzimej elity finansowej, ośmieszając jego snobizm i kompleksy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)