Tygrysy Europy: Nowa nauczycielka (3)

Tygrysy Europy: Nowa nauczycielka (3)

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Janusz Rewiński, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Jerzy Gruza
W skrócie:Jacek przywozi nauczycielkę. Okazuje się nią Monika. Chcąc jej zaimponować, Jacek mówi, że limuzyna i posiadłość są jego własnością. Monika po poznaniu dzieci chce zrezygnować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biznesmen w średnim wieku, niejaki Nowak, zajmuje szóste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Chociaż sprawia wrażenie dostojnego i eleganckiego mężczyzny, tak naprawdę jest słabo wykształconym, aroganckim i wybuchowym człowiekiem. Jego ogromny majątek również nie został zdobyty legalnie. Fortuna przynosi jej właścicielowi więcej przykrości niż pożytku - nie tylko wzbudza zawiść, lecz także bywa przyczyną wielu kłopotów.

W tym odcinku

Na polecenie szefa Jacek ma odebrać ze szkoły nową nauczycielkę literatury polskiej. Ku jego zaskoczeniu okazuje się nią Monika. Aby jej zaimponować, Jacek daje do zrozumienia, że zarówno limuzyna, jak i posiadłość są jego własnością. Pierwsze spotkanie z dziećmi Nowaka napawa Monikę lekkim przerażeniem i skłania do rezygnacji z dobrze płatnej posady. Jacek stara się odwieść dziewczynę od tego zamiaru.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)