Twórcza kontrola

Twórcza kontrola

5.4/10

(Creative Control)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2015   od 16 lat
Występują:Benjamin Dickinson, Nora Zehetner, Dan Gill, Alexia Rasmussen
Reżyseria:Benjamin Dickinson
W skrócie:David pracuje w agencji reklamowej. Angażuje się w kampanię promującą okulary nowej generacji, Augmenta. Pozwalają one ujrzeć ulepszoną rzeczywistość. Chce je wykorzystać, by być szczęśliwym.
W bliskiej przyszłości konstruktor testujący aplikację poszerzającą horyzonty popada w chaos, kiedy zacierają się granice między rzeczywistością, światem wirtualnym i wyobraźnią. Przerażająco przekonująca wizja.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

David (Benjamin Dickinson) pracuje w agencji reklamowej. Angażuje się w kampanię promującą okulary nowej generacji, Augmenta. Pozwalają one ujrzeć ulepszoną rzeczywistość, nakładając na nią hologramy. Tymczasem związek Davida z instruktorką jogi Julilette (Nora Zehetner) przechodzi kryzys. Mężczyzna zazdrości swojemu kumplowi, fotografowi mody Wimowi (Dan Gill), ekscytującego życia z seksowną Sophie (Alexia Rasmussen). Postanawia wykorzystać okulary, by stworzyć awatara pożądanej kobiety. Gubi się w labiryncie, w którym fantazje i wirtualna rzeczywistość mieszają się z tym, co realne... Satyra na świat technologii zniewalający człowieka i pełniący rolę używki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)