×
Trzecia połowa (3)

Trzecia połowa (3)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz
Reżyseria:Kristoffer Rus
W skrócie:Zuza zawiesza w pubie abstrakcyjny obraz. Anna nie jest tym zachwycona. Dzieło nie przypada do gustu też bywalcom pubu. Zibi postanawia przenieść odprawę zawodników z jego drużyny w inne miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ania (Weronika Książkiewicz) i Borys (Piotr Adamczyk) byli małżeństwem przez 15 lat. Gdy się rozstali, kobieta ułożyła sobie życie z Zibim (Cezary Pazura), trenerem amatorskiej drużyny piłkarskiej. Z byłym mężem jednak nadal się spotyka, ponieważ razem prowadzą pub piłkarski. Również Borys po pewnym czasie znalazł sobie nową partnerkę, Zuzę (Hanna Konarowska), artystkę i właścicielkę galerii sztuki. Kobieta okazuje mu miłość, ale jednocześnie przewraca jego świat do góry nogami, zabraniając mu m.in. oglądania Ligi Mistrzów. Lokal prowadzony przez byłych małżonków odwiedzają wierni klienci, wielbiciele piłki nożnej, jak np. sędzia amator nazywany Ślepym (Wojciech Mecwaldowski). Drinki i piwo serwuje im barman Aleks Szmit (Tomasz Karolak).

W tym odcinku

Zuza zawiesza w pubie abstrakcyjny obraz znanego artysty. Anna nie jest tym zachwycona i urządza Borysowi awanturę. Malowidło nie przypada do gustu też innym bywalcom pubu. Zibi postanawia nawet przenieść odprawę zawodników z jego drużyny w inne miejsce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także