×
Trzecia połowa (2)

Trzecia połowa (2)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz
Reżyseria:Kristoffer Rus
W skrócie:Zuza planuje wyjazd podczas rozgrywek MŚ w piłkę nożną. Borys stara się jej wmówić, że ona także uwielbia ten sport. Rano Zuza zmusza go do zorganizowania koncertu w pubie... podczas meczu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ania (Weronika Książkiewicz) i Borys (Piotr Adamczyk) byli małżeństwem przez 15 lat. Gdy się rozstali, kobieta ułożyła sobie życie z Zibim (Cezary Pazura), trenerem amatorskiej drużyny piłkarskiej. Z byłym mężem jednak nadal się spotyka, ponieważ razem prowadzą pub piłkarski. Również Borys po pewnym czasie znalazł sobie nową partnerkę, Zuzę (Hanna Konarowska), artystkę i właścicielkę galerii sztuki. Kobieta okazuje mu miłość, ale jednocześnie przewraca jego świat do góry nogami, zabraniając mu m.in. oglądania Ligi Mistrzów. Lokal prowadzony przez byłych małżonków odwiedzają wierni klienci, wielbiciele piłki nożnej, jak np. sędzia amator nazywany Ślepym (Wojciech Mecwaldowski). Drinki i piwo serwuje im barman Aleks Szmit (Tomasz Karolak).

W tym odcinku

Zuza planuje wakacyjny wyjazd podczas rozgrywek mistrzostw świata w piłkę nożną. Borys nie może się z tym pogodzić. Aby postawić się ukochanej, sięga po sugestię i stara się jej wmówić, że ona również uwielbia ten sport. Rano kobieta budzi się zupełnie odmieniona, lecz plan Borysa nie idzie dokładnie po jego myśli. Zuza zmusza go do zorganizowania w swoim pubie koncertu podczas meczu. Zibi również wpada na pomysł z wykorzystaniem sugestii, by wzbudzić w swojej drużynie ducha walki. Sprawy jednak mają dla niego katastrofalne skutki i traci pozycję trenera. Jego miejsce zajmuje barman Aleks.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także