Trudne sprawy
sezon 28 odc. 1334: Wynajem
serial paradokumentalny Polska 2024
| W skrócie: | Studentka Luiza przenosi się do wynajętego mieszkania. W lokalu pojawia się Kacper, który twierdzi, że też jest najemcą. Po pewnym czasie wprowadza się tam jego partnerka oraz... czwarty lokator. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach będących udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją i sąsiadami.
W tym odcinku
Luiza rozpoczyna studia i wprowadza się do wynajętego mieszkania. Gdy w lokalu pojawia się Kacper, który twierdzi, że jest najemcą, dochodzi między nimi do awantury. Wezwani policjanci nie są w stanie skontaktować się z właścicielem lokalu. Dziewczyna musi mieszkać z obcym. Jest załamana jego arogancją i bałaganiarstwem. Gdy do mieszkania wprowadza się partnerka Kacpra, Katarzyna, atmosfera się zagęszcza. Niespodziewanie zjawia się czwarty lokator, Dawid.
Zobacz także
- Trudne sprawy: Moje dziecko (1246) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 10:30
- Trudne sprawy: Czternastolatek za wszelką cenę chce zostać gwiazdą internetu (945) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 11:30
- Trudne sprawy: Zaborcza matka (1338) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 13:55
- Trudne sprawy: Skandaliczny romans (1341) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 14:55
- Trudne sprawy: Kłamstwo o mamie (1342) - serial paradokumentalny - dziś, 2 lipca 15:55
- Trudne sprawy: Dwanaście kroków (1247) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 9:30
- Trudne sprawy: Oczekiwanie na cud (1248) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 10:30
- Trudne sprawy: Przeklęte pieniądze (946) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 11:30
- Trudne sprawy: Dobroczynność na cudzy rachunek (1343) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 13:55
- Trudne sprawy: Trzy szczęśliwe dni (1344) - serial paradokumentalny - piątek, 3 lipca 14:55
