Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912)

Trudne sprawy

sezon 19 odc. 912: Taka żona to skarb

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Po powrocie do domu Ewelina staje się świadkiem nietypowej sceny. Widzi nieznajomą, która ucieka z pokoju jej syna Filipa, zanosząc się płaczem. Matka potajemnie instaluje kamerkę w pokoju chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Po powrocie do domu Ewelina Lipowska staje się świadkiem nietypowej sceny. Widzi nieznajomą młodą kobietę, która w pośpiechu ucieka z pokoju jej syna Filipa, zanosząc się płaczem. Dwudziestolatek nie ma jednak zamiaru niczego wyjaśniać matce. Partner Eweliny, Robert, również bagatelizuje zdarzenie. W końcu kobieta potajemnie instaluje kamerkę w pokoju syna. Tymczasem w życiu Roberta pojawia się tajemnicza Dorota, która twierdzi, że jest córką mężczyzny. Wyznaje ona Dorocie, że nie ma gdzie się podziać, a ojciec się jej wypiera. Ewelina proponuje dziewczynie, by tymczasowo zamieszkała w ich domu. Niebawem Ewelina sprawdza zapis z kamerki i odkrywa szokującą prawdę. Okazuje się, że jej partner szantażował nagraniem jedną z kobiet, które odwiedzały Filipa, a Dorota nie jest córką Roberta, lecz jego kochanką...