Trudne sprawy
odc. 218: Sąsiadki rywalizują ze sobą
| Reżyseria: | Okił Khamidow |
|---|---|
| W skrócie: | Jagoda rywalizuje z zamożną sąsiadką i trwoni rodzinne oszczędności. Mąż zabiera córkę i wyprowadza się z domu. Potem jej syn Łukasz ucieka z córką sąsiadów... |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Program prezentuje poruszające historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Są to opowieści o zdradach, codziennych kłopotach i tajemnicach zwykłych ludzi. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
W tym odcinku
Jagoda Sowula traci pracę. Czuje, że każda osoba z jej otoczenia uważa się za lepszą od niej. Zwłaszcza obserwując bogatych sąsiadów: Halinę i Grzegorza Józkowiaków, robi się zazdrosna. Zaczyna irracjonalną rywalizację z Haliną. Chce za wszelką cenę udowodnić swoją wyższość nad nią. Nie zważając na problemy finansowe, trwoni większość rodzinnych oszczędności. Jej mąż Karol ma tego dość. Zabiera ze sobą córkę i wyprowadza się z domu. Jagoda zaczyna zauważać absurdalność swojego zachowania dopiero, gdy jej syn Łukasz ucieka z córką Józkowiaków, Eweliną. Rywalizujące dotąd sąsiadki jednoczą siły w poszukiwaniach dzieci. Wkrótce nastolatki się odnajdują. Wychodzi na jaw, że ukradły samochód, a niemający prawa jazdy Łukasz spowodował nim wypadek. W efekcie stają przed sądem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Jestem dorosła (961) - serial paradokumentalny - dziś, 18 grudnia 12:55
- Trudne sprawy: Uzależniony (962) - serial paradokumentalny - dziś, 18 grudnia 13:55
- Trudne sprawy: Kinga myśli, że szef ją podrywa (963) - serial paradokumentalny - piątek, 19 grudnia 11:55
- Trudne sprawy: Helena dowiaduje się, że jej chłopak wykonuje masaże erotyczne (964) - serial paradokumentalny - piątek, 19 grudnia 12:55
- Trudne sprawy: Tajemnica mamy (965) - serial paradokumentalny - piątek, 19 grudnia 13:55
- Trudne sprawy: Pechowa agroturystyka (1293) - serial paradokumentalny - niedziela, 21 grudnia 9:00
- Trudne sprawy: Kulawy kurczak (1294) - serial paradokumentalny - niedziela, 21 grudnia 10:00
- Trudne sprawy: Kochanek (1295) - serial paradokumentalny - niedziela, 21 grudnia 11:00
- Trudne sprawy: Świat bez dzieci (1296) - serial paradokumentalny - niedziela, 21 grudnia 12:00
- Trudne sprawy: Prawdziwa pasja (1297) - serial paradokumentalny - niedziela, 21 grudnia 13:00
