Trudne sprawy: Nietypowa para zakochanych doprowadza matkę do białej gorączki (497)

Trudne sprawy

sezon 9 odc. 497: Nietypowa para zakochanych doprowadza matkę do białej gorączki

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Adamczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Bożena Abel odkrywa, że jej syn ma romans z jej najlepszą przyjaciółką Iwoną. Matka próbuje za wszelką cenę zniszczyć ten związek. Podstępem chce zdyskredytować byłą koleżankę w jego oczach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Bożena Abel odkrywa, że jej syn ma romans z jej najlepszą przyjaciółką Iwoną Kędzierską. Para bierze ślub w Las Vegas. Matka próbuje za wszelką cenę zniszczyć związek syna ze starszą kobietą. Podstępem chce zdyskredytować byłą koleżankę w jego oczach. W efekcie sama traci pracę. Odtąd bardziej się interesuje zakładem pogrzebowym swojego męża. Odkrywa, że Janusz oszukuje swoich klientów - sprzedaje im droższe trumny, a podczas kremacji używa tych tańszych. Z pomocą Iwony, byłej przyjaciółki a obecnie znienawidzonej synowej, demaskuje nieuczciwe praktyki męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także