Trudne sprawy (931)

Trudne sprawy

sezon 19 odc. 931

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Bartek od niedawna spotyka się z Joanną. Babcia, która wygrała na loterii, obiecuje mu pieniądze, jeśli się ożeni. Chłopak oświadcza się Joannie, ona jednak nie czuje się gotowa do małżeństwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Bartłomiej Łaskowski od niedawna spotyka się z Joanną. W trakcie randki z ukochaną chłopak dowiaduje się, że jego babcia Helena wygrała na loterii pół miliona złotych. Starsza pani chce dać pieniądze w prezencie wnukowi, pod warunkiem że ten się ożeni. Bartek zatem oświadcza się Joannie. Dziewczyna jednak odmawia, ponieważ nie czuje się gotowa do małżeństwa z mało znanym chłopakiem. Joanna opowiada o wszystkim swojej przyjaciółce Weronice, która za jej plecami umawia się z Bartkiem. Chłopak proponuje jej, by udawała jego narzeczoną. Obiecuje jej w zamian za tę przysługę 20 tysięcy złotych. Tymczasem Joanna zaczyna żałować swojej decyzji. Niebawem pani Helena poznaje prawdę i postanawia pogodzić zwaśnionych kochanków.

Zobacz także