Trudne sprawy (884)

Trudne sprawy

sezon 18 odc. 884

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Kasia jest influencerką, a prywatnie - bardzo zarozumiałą osobą. Pewnego dnia jej konto w mediach społecznościowych znika. Dziewczyna zgłasza sprawę policji, ale stróże prawa bagatelizują jej problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Kasia jest znaną influencerką, a prywatnie - bardzo zarozumiałą osobą. Pewnego dnia jednak jej konto w mediach społecznościowych znika. Kasia zgłasza sprawę policji, jednak stróże prawa bagatelizują jej historię. Kasi może liczyć jedynie na pomoc swojej przyjaciółki Natalii. Dziewczynie nie udaje się jednak powstrzymać aspirującej celebytki przed nagraniem materiału, w którym żali się, że ktoś zniszczył jej życie. Film jednak odnosi skutek odwrotny do zamierzonego - jest krytykowany przez wielu wcześniejszych fanów. Dziewczyna tworzy nowe konto, nie udaje jej się jednak wrócić do dawnej popularności. Jest załamana.

Zobacz także