Trudne sprawy (877)

Trudne sprawy

sezon 18 odc. 877

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Marek Labuski obchodzi swoje 45. urodziny w skromnym rodzinnym gronie. Następnego dnia jedzie do magazynu, w którym pracuje. Tam dowiaduje się, że doszło do kradzież, a on jest głównym podejrzanym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Marek Labuski obchodzi swoje 45. urodziny w skromnym rodzinnym gronie. Następnego dnia jedzie do magazynu, w którym pracuje. Tam dowiaduje się, ze doszło do kradzież, a on jest podejrzany. Doniósł na niego kolega. Wkrótce sprawa się wyjaśnia - Marka wrobiono w przestępstwo. Mimo przeprosin ze strony szefa zbulwersowany sytuacją Marek postanawia rzucić posadę magazyniera. Rozgląda się za inną pracą. Początkowo zostaje dostawcą ciast, lecz biznes okazuje się niewypałem. Następnie daje się wciągnąć znajomemu w sprzedaż bezpośrednią, która w rzeczywistości jest przykrywką umożliwiającą oszukiwanie biednych emerytów.

Zobacz także