Trudne sprawy (751)

Trudne sprawy

sezon 14 odc. 751

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Elżbietę denerwuje, że na pobliskim placu zabaw piętrzą się śmieci. Pewnego dnia jej syn rani się odłamkami szkła. Kobieta wraz przyjaciółką udaje się do dyrektora urzędu, który bagatelizuje sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Elżbieta Leśkowicz mieszka z mężem Erykiem, 6-letnim synem Kewinem i 15-letnią córką Darią na osiedlu na obrzeżach dużego miasta. Kobietę martwi, że na pobliskim placu zabaw piętrzą się śmieci. Z tego samego powodu złości się także jej sąsiadka, Beata Wawryniuk, mama 6-letniej Mai. Mimo wielokrotnie składanych przez nie zażaleń miasto nic z tym nie robi. Pewnego dnia Kewin rani się odłamkami szkła. Przyjaciółki udają się do dyrektora urzędu, Grzegorza Krasuskiego, który bagatelizuje sprawę. Kobiety planują więc akcję protestacyjną. Pomysł ten wzbudza sprzeciw bliskich Elżbiety.

Zobacz także