Trudne sprawy (717)

Trudne sprawy

sezon 14 odc. 717

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Policja informuje Darię, że zniknęła młoda autostopowiczka, którą jej mąż Andrzej kilka dni temu podwoził. Kobieta znajduje dziewczęcą bransoletkę i nabiera coraz większych wątpliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Daria Burzyńska jest w szoku, kiedy policja informuje ją, że zniknęła młoda autostopowiczka, którą jej mąż Andrzej kilka dni temu podwoził. Policjanci od razu zabierają meżczyznę na komisariat. Daria znajduje dziewczęcą bransoletkę i nabiera coraz większych wątpliwości. Jej syn Jan sądzi, że ojczym ma coś na sumieniu, jednak Daria trzyma stronę swojego męża. Zaczyna wątpić, kiedy okazuje się, że Andrzej pod fałszywym nazwiskiem spotkał się z rodzicami zaginionej. Na dodatek Jan znajduje SMS-y w jego komórce, które wskazują na romans mężczyzny z autostopowiczką. Daria idzie na policję. Rzekome uprowadzenie jest już na ustach wszystkich. Nagle Patrycja pojawia się przed domem Andrzeja i chce z nim rozmawiać. Na jaw wychodzą od dawna skrywane tajemnice.

Zobacz także