Trudne sprawy (715)

Trudne sprawy

sezon 14 odc. 715

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Martyna po powrocie z urlopu zauważa zmiany w zachowaniu swojej 18-letniej córki. Dziewczyna bardzo schudła, potajemnie spotyka się z 32-latkiem i nie poinformowała matki o wizycie w ich domu policji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Martyna Maćkowiak pracuje jako kierowca taksówki. Właśnie wróciła z urlopu i od razu zauważyła zmiany w zachowaniu swojej 18-letniej córki Oliwii. Dziewczyna bardzo schudła, potajemnie spotyka się z 32-letnim Danielem i nie poinformowała jej o wizycie w ich domu policji, która szukała rzekomo jakiejś zaginionej osoby. Dopiero gdy Martyna jest świadkiem spotkania Daniela z pielęgniarką Alicją, wszystko zaczyna nabierać sensu: podczas nieobecności matki Oliwia urodziła dziecko i wspólnie z Danielem oddali je do okna życia. Martyna jest w szoku, bo nie wiedziała, że córka jest w ciąży. Przed laty sama była w podobnej sytuacji, wielokrotnie powtarzała, że zaprzepaściła sobie tym samym wiele życiowych szans. Martyna widzi, że Oliwia wolałaby zatrzymać dziecko. Pozostaje jeszcze niejasna kwestia ojcostwa.

Zobacz także