Trudne sprawy (712)

Trudne sprawy

sezon 14 odc. 712

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:19-letnia Nina spotyka na dyskotece swoją przyrodnią siostrę, 17-letnią Maję, wraz z przyjaciółką. Obie dziewczyny są półprzytomne. W szpitalu wychodzi na jaw, że ktoś podał im pigułki gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

19-letnia Nina spotyka na dyskotece swoją zazwyczaj grzeczną i spokojną przyrodnią siostrę, 17-letnią Maję, wraz z przyjaciółką Weroniką. Obie dziewczyny są półprzytomne i prawie nie ma z nimi kontaktu. Nina zawozi je do szpitala, gdzie wychodzi na jaw, że ktoś podał im pigułki gwałtu. W kolejnych dniach ktoś wysyła do wszystkich uczniów z klasy Mai film z dyskoteki, na którym widać ją, jak wyzywająco tańczy i rzuca się na szyję nieznanemu mężczyźnie. Dziewczyna jest załamana, a o całej akcji dowiedział się również jej ojciec, Jan. Maja i Weronika spotkały na szkolnym dziedzińcu chłopaka, którego widziały na kompromitującym Maję nagraniu. Obie uważają, że to on spowodował całe zamieszanie, ale Markowi udaje się przekonać Maję, że to nieprawda. Mało tego, dziewczyna zakochuje się w nim. Tymczasem ktoś włamuje się do mieszkania Mai i Jana. Policja prowadzi dochodzenie, a Weronika zaprasza do siebie Marka i Maję. W domu jest również siostra Weroniki, Beata, która była tamtego feralnego wieczoru w dyskotece.

Zobacz także