Trudne sprawy (699)

Trudne sprawy

sezon 13 odc. 699

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Jan i Beata są małżeństwem od 18 lat. W ich związek wkradła się rutyna. Podczas wycieczki do Wrocławia kobieta spędza noc z nowo poznanym mężczyzną. Przyznaje się mężowi do zdrady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Jan i Beata Sobczyńscy są małżeństwem od 18 lat. Para ma wspaniały dom, w którym mieszka z dwójką dzieci: Ksienią i Adamem. Od dłuższego czasu ich związek cierpi jednak z powodu rutyny. Pewnego dnia Beata jedzie na wycieczkę do Wrocławia wraz z klubem kręglarskim. W trakcie wypadu kobieta spędza noc z nowo poznanym mężczyzną. Żałując swojego postępku, przyznaje się mężowi do zdrady. Zraniony Janusz nie odzywa się do żony, komunikując się z nią jedynie za pośrednictwem dzieci lub specjalnych karteczek. Następnie dzieli pokoje na dwie różne strefy wpływów. W ramach zemsty, sprowadza do swojej połowy domu kobietę poznaną podczas nocnego wypadu.

Zobacz także