Trudne sprawy (694)

Trudne sprawy

sezon 13 odc. 694

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Karolina od lat nie utrzymuje kontaktów z matką Marleną. Wstrząsem jednak okazuje się dla niej wiadomość, że kobieta pracuje w agencji towarzyskiej. W dodatku szantażuje swoich klientów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Karolina od wielu lat nie utrzymuje kontaktu ze swoją matką Marleną. Mimo to wstrząsem okazała się dla niej wiadomość, że kobieta pracuje w agencji towarzyskiej. Ojciec Marleny, Andrzej, przyznaje, że o wszystkim wiedział i usiłował pomóc byłej żonie, ale ona nie chciała zmienić swojego życia. Dziewczyna dowiaduje się, że jej matka szantażuje swoich klientów. Marlena chce, by córka pomagała jej w tym procederze. Kiedy Andrzej orientuje się we wszystkim, zgłasza sprawę na policję. Marlena trafia do więzienia.

Zobacz także