Trudne sprawy (639)

Trudne sprawy

sezon 12 odc. 639

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Porzucona przez męża Grażyna wyjeżdża na urlop do Turcji. Przyjeżdża z egzotycznej wycieczki zupełnie odmieniona. Wyznaje, że podczas wyjazdu zakochała się w blisko 15 lat młodszym Muracie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

25-letnia Dominika jest świadkiem, jak jej atrakcyjną matkę, 52-letnią Grażynę niespodziewanie porzuca drugi mąż. Radzi jej, by spędziła urlop w Turcji, gdzie będzie mogła wrócić do równowagi. Dwa tygodnie później matka dzwoni do niej z prośbą o pieniądze na powrót do kraju. Przyjeżdża z egzotycznej wycieczki zupełnie odmieniona. Wyznaje, że podczas wyjazdu zakochała się w blisko 15 lat młodszym Muracie Erdoganie. Na zakupy z nim wydała wszystkie oszczędności. Informuje, że wkrótce ukochany ją odwiedzi. Wbrew sprzeciwowi Dominiki mężczyzna przyjeżdża do Polski...

Zobacz także