Trudne sprawy (636)

Trudne sprawy

sezon 12 odc. 636

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Nieznajomy proponuje na placu zabaw poczęstunek Wiktorii i jej przyjaciółkom. Dziewczynki odmawiają, a ich mamy zgłaszają sprawę policji, licząc, że podejrzany mężczyzna zostanie aresztowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Obcy mężczyzna proponuje na placu zabaw poczęstunek 12-letniej Wiktorii i jej przyjaciółkom - Julii i Zosi. Dziewczyny odmawiają. W domu opowiadają o całym zdarzeniu swoim mamom. Kobiety zgłaszają sprawę policji, licząc, że podejrzany zostanie aresztowany. Okazuje się jednak, że w świetle przepisów prawa człowiek, który jedynie zaproponował dzieciom czekoladę, nie jest niczemu winny. Samotnie wychowująca Wiktorię Ewelina bardzo martwi się o córkę. Ma wyrzuty sumienia, że tak mało czasu poświęca dziecku. W dodatku dziewczynka ma problemy w szkole, a jej ojciec nie daje pieniędzy na utrzymanie córki. Kobieta wpada w coraz poważniejsze kłopoty...

Zobacz także