Trudne sprawy (538)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 538

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:18-letni bliźniacy Marcin i Jacek przeprowadzili się z rodzicami do Warszawy. Ich matka dowiaduje się, że jej synowie wykorzystują 17-letnią córkę sąsiadów, która odrabia za nich zadania domowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

18-letni bliźniacy Marcin i Jacek przeprowadzili się z rodzicami do Warszawy. Zamiast przygotowywać się do matury, nastolatkowie sprawiają same kłopoty. Ich matka Kamila dowiaduje się, że jej synowie wykorzystują 17-letnią córkę sąsiadów, Martę, która odrabia za nich zadania domowe, ponieważ zakochała się w... obydwu braciach. Postanawia interweniować. Razem z Piotrem, ojcem dziewczyny, ustalają, że ich dzieci nie będą się więcej spotykać. Wkrótce Piotr odwiedza rodziców bliźniaków i oznajmia, że jego córka jest w ciąży, a ojcem dziecka jest jeden z ich synów. Kamila i Tomasz są w szoku.

Zobacz także