Trudne sprawy (522)

Trudne sprawy

sezon 9 odc. 522

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Adamczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Maria poznaje Marka Chojeckiego, który podaje się za odnoszącego sukcesy maklera. Jego luksusowy apartament okazuje się jednak małym mieszkaniem, a agencja nieruchomości - starym biurem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Maria Kaźmierczak liczy, że niebawem znajdzie bogatego męża. Rzeczywiście wkrótce poznaje Marka Chojeckiego, który podaje się za odnoszącego sukcesy maklera. Po kłótni ze współlokatorem przeprowadza się do nowego znajomego. Zamiast w luksusowym apartamencie Marek mieszka w małym, przeciętnym mieszkaniu. Z kolei jego agencja nieruchomości to nie nowoczesna firma, a stare biuro. Wkrótce okazuje się, że uroczy Marek nie jest tym, za kogo się podaje. Wychodzi na jaw, że jest poszukiwanym listem gończym oszustem. Rozczarowana Maria wraca do rzekomego mieszkania Marka, w którym zastaje prawdziwego lokatora - przystojnego Szymona Lobińskiego, właściciela agencji reklamowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także