Trudne sprawy (508)

Trudne sprawy

sezon 9 odc. 508

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Adamczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Maryla Minarczuk jest zazdrosna o swoją sąsiadkę Barbarę Karpińską, która odziedziczyła spory spadek. By zrobić jak najlepsze wrażenie na koleżance, popada w długi i planuje egzotyczne wakacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Maryla Minarczuk jest chorobliwie zazdrosna o swoją sąsiadkę Barbarę Karpińską, która odziedziczyła spory spadek. By zrobić jak najlepsze wrażenie na koleżance, popada w długi, planuje egzotyczne wakacje, na które jej nie stać, i doprowadza do tego, że jej córka opuszcza szkołę. Na dodatek z powodu nieodpowiedzialnego zachowania jej związek przechodzi kryzys. Kiedy sytuację udaje się w końcu opanować, Maryla dowiaduje się, że jej mąż dopuścił się zdrady i prawdopodobnie ma nieślubne dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także