Trudne sprawy (506)

Trudne sprawy

sezon 9 odc. 506

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Adamczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:45-letnia Adrianna zostaje porzucona przez męża, Jana. Kobieta przeżywa szok, szybko jednak wiąże się ze swoim szefem. Wtedy Adrianna odkrywa, że mąż mieszka w samochodzie. Przyjmuje go pod swój dach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

45-letnia Adrianna Szymańska zostaje porzucona przez męża, Jana. Kobieta przeżywa szok, szybko jednak wiąże się ze swoim szefem Karolem Witczakiem. Wtedy Adrianna odkrywa, że mąż mieszka w samochodzie. Wbrew woli córki, 17-letniej Lindy, przyjmuje go pod swój dach. Między mężczyznami dochodzi do konfliktu. Ostatecznie Szymańska wyrzuca swojego męża i składa pozew o rozwód. Jan postanawia odzyskać żonę. Ona jednak pozostaje nieugięta i przeprowadza się do domu partnera. Jego córka 19-letnia Marta nie jest z tego zadowolona. By skłócić ojca z jego kochanką, mówi, że ma romans z Janem, który wrócił do pracy na uczelni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także