Trudne sprawy (502)

Trudne sprawy

sezon 9 odc. 502

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Adamczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna i Tomasz wybierają się w podróż poślubną. Niespodziewanie kobieta zostaje aresztowana za ucieczkę z wynajmowanych mieszkań bez płacenia czynszu. Zarzuca jej się spowodowanie znacznych strat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Anna i Tomasz wybierają się w podróż poślubną. Niespodziewanie kobieta zostaje aresztowana. Zostaje oskarżona o ucieczki z wynajmowanych mieszkań bez płacenia czynszu. Zarzuca jej się spowodowanie strat na łączną kwotę ponad stu tyś zł. Anna zapewnia o swojej niewinności i z pomocą adwokata odzyskuje wolność. Wtedy na jaw wychodzi szokująca prawda. Za wszystkie przestępstwa odpowiada jej siostra, Judyta, z którą kobieta od lat nie ma żadnego kontaktu. Przebiegła oszustka snuje podstępną intrygę. Rozbija związek Anny i Tomka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także