Trudne sprawy (498)

Trudne sprawy

sezon 9 odc. 498

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Adamczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Arek i Malwina planują ślub. Niespodziewanie do mieszkania narzeczonych wprowadza się matka dziewczyny. Kobieta próbuje uwieść zamożnego przyszłego zięcia, lecz on odrzuca jej zaloty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Arek i Malwina planują ślub. Niespodziewanie do mieszkania narzeczonych wprowadza się matka dziewczyny. Kobieta próbuje uwieść zamożnego przyszłego zięcia, lecz on odrzuca jej zaloty. Wkrótce okazuje się, że Daria straciła dom i ma problemy finansowe. Arek dowiaduje się, że wskutek nacisków matki Malwina była kiedyś związana z bogatym właścicielem kawiarni, od którego wyłudziła 10 tysięcy złotych. Daria próbowała zniszczyć nowy związek córki, by kolejny raz nakłonić ją do związania się z majętnym przedsiębiorcą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także