Trudne sprawy (491)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 491

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:16-letnia Aneta jest zakochana w Patryku, choć on nie traktuje jej poważnie. Gdy zachodzi w ciążę, chłopak wypiera się dziecka. Jego rodzice zarzucają dziewczynie, że chce wyłudzić alimenty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

16-letnia Aneta Suchy jest po uszy zakochana w 18-letnim Patryku Powiślaku, choć on nie traktuje jej poważnie. Niebawem dziewczyna zachodzi w ciążę. Chłopak wypiera się dziecka. Rodzice Anety próbują porozmawiać z rodzicami Patryka. Para zarzuca im, że Aneta chce wrobić ich syna i jedynie wyłudzić od niego alimenty. Kilka dni później przyszły ojciec postanawia wziąć odpowiedzialność. Gdy przychodzi do mieszkania Suchych, Aneta nagle twierdzi, że ojcem jej dziecka jest ktoś inny - jej kolega Tomasz. Okazuje się, że ojciec Patryka sporo zapłacił jemu i Anecie za to kłamstwo, by zdjąć z syna odpowiedzialność za dziecko.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także