Trudne sprawy (490)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 490

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Albina, uczennica szkoły zawodowej, spędza noc z wyniosłym licealistą, w którym się podkochuje. Nazajutrz chłopak wypiera się znajomości z nią. Zraniona dziewczyna szuka zemsty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Albina Polak, uczennica szkoły zawodowej, podkochuje się w Feliksie, wyniosłym licealiście. On również wydaje się zainteresowany dziewczyną, która tak wyzywająco się ubiera. Para spędza ze sobą noc. Nastolatka myśli, że chłopak się w niej zakochał i stworzą związek. Następnego dnia w szkole Feliks unika jej i wypiera się znajomości z nią przy swoich przyjaciołach. Dziewczyna zostaje skompromitowana przez jego koleżankę. Do Albiny dociera, że Feliks ją wykorzystał i nigdy nie będzie należeć do jego towarzystwa. Obmyśla plan zemsty. Sprawy jednak wymykają się spod kontroli i dochodzi do pobicia.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także