Trudne sprawy (489)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 489

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:19-letnia Ewa mieszka z matką Beatą i czworgiem rodzeństwa. Rodzina utrzymuje się z zasiłków. Beata pierwsze dziecko urodziła w wieku 15 lat, a każda z pociech ma innego ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Szczecin. 19-letnia Ewa Więcek mieszka z matką Beatą i czworgiem rodzeństwa. Rodzina utrzymuje się z zasiłków. Beata pierwsze dziecko urodziła w wieku 15 lat, a każda z pociech ma innego ojca. Żaden z nich jednak nie utrzymuje ze swoim dzieckiem bliższych kontaktów. Kobieta nie zajmuje się dziećmi, cały obowiązek spoczywa na Ewie. W tym czasie Beata bywa w klubach i dyskotekach, gdzie poznaje nowych partnerów. Gdy kobieta zostawia pociechy same z 15-letnią córką, a sama wychodzi się zabawić, jedno z młodszych dzieci poważnie się rani. Ewa natychmiast wraca do domu. Widząc kompletny brak odpowiedzialności u matki i brak zainteresowania dziećmi, dziewczyna dochodzi do wniosku, że musi zaalarmować MOPS o całej sytuacji. Tymczasem Beata znajduje sobie kolejnego chłopaka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także