Trudne sprawy (476)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 476

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Angelika jest zszokowana, gdy dowiaduje się, czego jej syn uczy się na zajęciach wychowania do życia w rodzinie. Po rozmowie z pediatrą i dyrektorem szkoły zmienia nastawienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Angelika Dobroszewicz z zaskoczeniem odkrywa, że jej 11-letni syn Jan zaczął nagle chętniej chodzić do szkoły. Okazuje się, że powodem zmiany nastawienia chłopca jest jego nowa, atrakcyjna nauczycielka Sylwia Wiślak, która uczy wychowania do życia w rodzinie. Angelika i jej przyjaciółka Anna Zahorodna, mama koleżanki z klasy Jana, są zszokowane, gdy dowiadują się, czego ich dzieci uczą się na zajęciach. Po rozmowie z pediatrą i dyrektorem szkoły Angelika zdaje sobie sprawę, że przesadziła. Wkrótce poznaje 13-letnią córkę młodej nauczycielki. Okazuje się, że Sylwia w wieku 14 lat zaszła w ciążę, dlatego teraz chce uczyć nastolatków odpowiedzialności. Z czasem Angelika zaprzyjaźnia się z wychowawczynią syna. Tymczasem Anna, jej koleżanka, jest zazdrosna z tego powodu. Sugeruje Angelice, że jej męża i Sylwię łączy romans.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także