Trudne sprawy (475)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 475

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Karolina trafia na porodówkę. Towarzyszy jej Sabina, najlepsza przyjaciółka. Po pewnym czasie świeżo upieczoną mamę odwiedza mąż, Aleksander. Mężczyzna jest nieprzyjemny dla koleżanki żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Karolina Milewicz jest w zaawansowanej ciąży. Trafia na porodówkę, a towarzyszy jej Sabina, najlepsza przyjaciółka. Po pewnym czasie świeżo upieczoną mamę odwiedza mąż, Aleksander. Mężczyzna się dziwnie zachowuje. Jest oschły i nieuprzejmy w stosunku do koleżanki żony. Z czasem żąda od Sabiny, by przestała się spotykać z jego partnerką. Aleksander zachowuje się coraz bardziej tajemniczo. W końcu wychodzi na jaw, że jego ojciec latami zdradzał żonę ze swoją asystentką, a Sabina jest jego przyrodnią siostrą. Aleksander nie chciał, by o tych kłamstwa dowiedziała się jego matka, dlatego był tak niemiły dla Sabiny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także