Trudne sprawy (474)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 474

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Paulina próbuje się wkupić w łaski popularnej Kamili. Za jej namową robi mnóstwo głupstw. Udaje, że pochodzi z bogatej rodziny i trwoni pieniądze. Rodzice Pauliny mają tego dość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Nastoletnia Paulina Kowalczyk próbuje się wkupić w łaski Kamili, liderki najfajniejszej paczki w szkole. Za jej namową robi mnóstwo głupstw. Udaje, że pochodzi z bogatej rodziny i trwoni pieniądze. W końcu zniecierpliwieni rodzice każą Paulinie rozpocząć pracę w barze szybkiej obsługi, by nastolatka w końcu wróciła do rzeczywistości. W nowej pracy dziewczyna zaprzyjaźnia się z Magdą, córką swojej szefowej. Gdy dochodzi do kłótni między jej przełożoną a zarozumiałymi członkami ekipy Kamili, Paulina staje po stronie szefowej. W wyniku czego traci dawnych znajomych. Próbuje na nowo odzyskać ich przyjaźń. Kamila obiecuje, że będzie znowu należała do ich paczki, jeśli zrobi ukradkiem zdjęcie Magdzie, gdy ta będzie się przebierać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także