Trudne sprawy (473)

Trudne sprawy

sezon 8 odc. 473

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Zamaskowany mężczyzna z paralizatorem w ręku napada na sklep. Zastraszona sprzedawczyni daje mu pieniądze, a napastnik ucieka. Policja stwierdza, że sprawca wiedział, gdzie są zainstalowane kamery.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Zamaskowany mężczyzna z paralizatorem w ręku napada na mały sklep i grozi sprzedawczyni Marcie Szczepaniak. Zastraszona kobieta daje mu pieniądze, a napastnik ucieka. Policja stwierdza, że sprawca prawdopodobnie wiedział, gdzie są zainstalowane kamery, ponieważ umiejętnie unikał monitoringu - nie można go rozpoznać. Jacek Majchrzycki, właściciel obrabowanego sklepu, podejrzewa, że Marta współpracowała ze złodziejem. Plotki o współudziale kobiety zostają opublikowane w lokalnej gazecie. Kobieta nie może nigdzie znaleźć pracy. Niebawem na policję zgłasza się Szczepan Jagielniak, który przyznaje się do napadu. Marta jest w szoku, ponieważ sprawca był dawnym kolegą jej męża. Na dodatek okazuje się, że mężczyzna miał romans z żoną jej szefa - Jacka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także